První e-book bude již brzy na světě

 Jedná se o první e-book z ediční řady „Různé tváře stáří“.

Vydání této ediční řady navazuje na projekty Nadačního fondu Most sblížení. Na pořádanou fotosoutěž a následovanou putovní výstavu fotografií z této soutěže nazvanou „Most mezi námi“.

Tímto projektem jsme chtěli upozornit a přimět k zamyšlení nad postavením dnešních seniorů ve společnosti. Na to, že všichni jednou zestárneme a jak bychom si přáli, aby se k nám potom mladší generace chovali.

Celá ediční řada bude složená ze čtyř e-knih, do kterých budou tématicky zařazeny všechny fotografie, které byly do soutěže zaslány.

A to spolu s představením jednotlivých autorů, s jejich názory a pohledy na seniory, ale hlavně s příběhy, které se k fotografiím pojí. Můžeme prozradit, že řada z nich je velmi silná a dojemná.

První e-book nese název „Foto z výstavy“ a budou v něm fotografie, které porota v soutěži vybrala mezi třicet nejlepších fotografií, a které nyní putují po naší republice v rámci výstavy.

Spojením fotografií a vyprávění jejich autorů, vznikne bezesporu velmi zajímavá elektronická kniha, která vás třeba navnadí i k samotné návštěvě výstavy „Most mezi námi“. A díky ní si třeba také budete moci pocit z této výstavy daleko lépe prožít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *